Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Bilgenerator | - Køb | generator billigt online

Slå til nu, hvis du mangler | Generator til din bil. Vi har alt, hvad du måtte ønske af Generator til din | bil og vi leverer fra dag til dag på alle lagervarer. Kvaliteten er i top og priserne i bund. Alt hvad du søger af batterier, generatorer, kontakter, relæer, lambdasoner, motorstyring, sensorer, tændingssystemer, ventilatorer og meget andet til |, så bestil nyt her! Det er nemt, hurtigt og effektivt at handle kvalitetsautodele og reservedele hos CM Carparts. Bestil dele til din | bil idag så kører det hurtigt for dig igen.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


836 Vare

  1. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 122390034A5

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : 2542270
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : VALEO

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    337,50 kr.
    415,00 kr.
    (270,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 415,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 38239002308

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,1
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    387,50 kr.
    476,25 kr.
    (310,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 476,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : AA23900167F

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Recistance rotor [ohm] : 120
    Driftsspænding [V] : 14,1
    Diameter [mm] : 28
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    107,50 kr.
    132,50 kr.
    (86,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 132,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 82239000353

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0 124 325 024
    Generatornummer : 0 124 325 031
    Generatornummer : 0 124 415 007
    Generatornummer : 0 124 415 014
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,8
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    346,25 kr.
    425,00 kr.
    (277,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 425,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6A239002972

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124325040
    Generatornummer : 0124325045
    Generatornummer : 0124325108
    Generatornummer : 0124325158
    Generatornummer : 0124515048
    Generatornummer : 0124515055
    Generatornummer : 0124515060
    Generatornummer : 0124615008
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,3
    Producentinfo : BOSCH
    Generatornummer : am KFZ ermitteln!

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    355,00 kr.
    436,25 kr.
    (284,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 436,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 5F239004927

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,6
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : VALEO

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    326,25 kr.
    401,25 kr.
    (261,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 401,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 422390050D0

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : A11VI104
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : VALEO

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    326,25 kr.
    401,25 kr.
    (261,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 401,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6C239008762

    Spænding (V) : 14
    Udstyrsvariant : Generatoren 75-105A
    Generatornummer : TG8S013 + 016
    Generatornummer : TG9S011+015+021
    Generatornummer : TG9S022+027+063
    Generatornummer : Valeo 437503+437504
    Generatornummer : Valeo 437533+440151

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    770,00 kr.
    946,25 kr.
    (616,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 946,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 1E23900959A

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : 440208+440243
    Generatornummer : 440428+440468
    Generatornummer : TG14C018+TG14C020
    Generatornummer : TG14C041+TG14C043
    Producentinfo : für Generator 140A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    941,25 kr.
    1.156,25 kr.
    (753,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.156,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 5321700090B

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 39,15
    Udvendig diameter [mm] : 55
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    392,50 kr.
    481,25 kr.
    (314,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 481,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 9421700170C

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,2
    Sporantal : 6
    Udvendig diameter [mm] : 73
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    495,00 kr.
    607,50 kr.
    (396,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 607,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 95217000553

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,65
    Sporantal : 5
    Udvendig diameter [mm] : 56
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : E52390062C3

    Spænding på [V] : 14,2

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    271,25 kr.
    333,75 kr.
    (217,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 333,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 7121700237D

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 36,1
    Udvendig diameter [mm] : 59
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    545,00 kr.
    670,00 kr.
    (436,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 670,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : A3217003121

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 44,4
    Sporantal : 5
    Udvendig diameter [mm] : 55
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    433,75 kr.
    532,50 kr.
    (347,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 532,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : BD23900337C

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 1042103511
    Generatornummer : 1042103512
    Generatornummer : 1042103521
    Generatornummer : 1042103531
    Generatornummer : 1042103630
    Generatornummer : 1042103762
    Generatornummer : 1042104640
    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,2
    Generatornummer : 3M5T10300YD
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : NIPPON DENSO
    Stiktype-ID : Pinbelegung AS-RC-LI
    Producentinfo : nicht Smart-Charge

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    306,25 kr.
    376,25 kr.
    (245,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 376,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : DA2170015BC

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 35,6
    Udvendig diameter [mm] : 56
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    433,75 kr.
    532,50 kr.
    (347,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 532,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : E021700227A

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 36,4
    Sporantal : 5
    Udvendig diameter [mm] : 50
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    545,00 kr.
    670,00 kr.
    (436,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 670,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : A623900882F

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG15S016+SG15S018
    Generatornummer : Valeo 437171+437210
    Udstyrsvariant : für Generatoren 150A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    696,25 kr.
    855,00 kr.
    (557,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 855,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 5A239006697

    Spænding (V) : 14,6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    358,75 kr.
    441,25 kr.
    (287,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 441,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : BA239006075

    Spænding på [V] : 14,2

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    367,50 kr.
    452,50 kr.
    (294,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 452,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 02239007101

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG012b072+081+089
    Generatornummer : SG12B052+055+068+071
    Generatornummer : SG12B096+098+105
    Generatornummer : SG12B109+110+123
    Generatornummer : SG9B053+089+108
    Generatornummer : TG11C010+011+022
    Generatornummer : TG11C061+063+064
    Generatornummer : TG11c027+034+049
    Generatornummer : TG8S019+025
    Generatornummer : Valeo 437112+746001
    Generatornummer : Valeo 437423+437208
    Generatornummer : Valeo 437424+437439
    Generatornummer : Valeo 437434+440036
    Generatornummer : Valeo 437437+437361
    Generatornummer : Valeo 437558+437543
    Generatornummer : Valeo 437559+440056
    Generatornummer : Valeo 746026+746096
    Generatornummer : Valeo 746097

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    798,75 kr.
    981,25 kr.
    (639,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 981,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 512390008D4

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    113,75 kr.
    140,00 kr.
    (91,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 140,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F12390031B6

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124525028
    Generatornummer : 0124525043
    Generatornummer : 0124525044
    Generatornummer : 0124525047
    Generatornummer : 0124525070
    Generatornummer : 0124525076
    Generatornummer : 0124525082
    Generatornummer : 0124525133
    Nominel spænding [V] : 12
    Generatornummer : 124525137
    Generatornummer : 124525140
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : 2310000QBB
    Generatornummer : 23100BN701
    Generatornummer : 8200175210
    Generatornummer : 8200190721
    Generatornummer : 8200229907
    Generatornummer : 8200251006
    Generatornummer : 9121119
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    355,00 kr.
    436,25 kr.
    (284,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 436,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 7E239010216

    Spænding (V) : 14,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    328,75 kr.
    403,75 kr.
    (263,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 403,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 836

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 84