Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Bilgenerator | - Køb | generator billigt online CM Carparts Aps

Slå til nu, hvis du mangler | Generator til din bil. Vi har alt, hvad du måtte ønske af Generator til din | bil og vi leverer fra dag til dag på alle lagervarer. Kvaliteten er i top og priserne i bund. Alt hvad du søger af batterier, generatorer, kontakter, relæer, lambdasoner, motorstyring, sensorer, tændingssystemer, ventilatorer og meget andet til |, så bestil nyt her! Det er nemt, hurtigt og effektivt at handle kvalitetsautodele og reservedele hos CM Carparts. Bestil dele til din | bil idag så kører det hurtigt for dig igen.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


836 Vare

  1. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : AA2390027AA

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0121541302
    Generatornummer : 0124325040
    Generatornummer : 0124325045
    Generatornummer : 0124515047
    Generatornummer : 0124515060
    Generatornummer : 0124515131
    Generatornummer : 0124615012
    Generatornummer : 0124615024
    Generatornummer : 0124615044
    Generatornummer : 0124615047
    Generatornummer : 0124615048
    Generatornummer : 0124615049
    Generatornummer : 0124625005
    Generatornummer : 0124625032
    Generatornummer : 0125515048
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    407,50 kr.
    500,00 kr.
    (326,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 500,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F62390064D3

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Spænding på [V] : 10,6
    til spænding [V] : 16
    Generatornummer : BOSCH 120000003
    Generatornummer : BOSCH 120000029
    Generatornummer : BOSCH 121615005
    Generatornummer : BOSCH 121615006
    Generatornummer : BOSCH 121615007
    Generatornummer : BOSCH 121615008
    Generatornummer : BOSCH 121615009
    Generatornummer : BOSCH 121615014
    Generatornummer : BOSCH 121615021
    Generatornummer : BOSCH 121615028
    Generatornummer : BOSCH 121715002
    Generatornummer : BOSCH 121715008
    Generatornummer : BOSCH 121715014
    Generatornummer : BOSCH 121715032

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    498,75 kr.
    613,75 kr.
    (399,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 613,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : FE2390007FF

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    162,50 kr.
    200,00 kr.
    (130,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 200,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : A023900286B

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124525049
    Generatornummer : 0124525084
    Generatornummer : 0124525135
    Generatornummer : 0124525136
    Generatornummer : 0124525141
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : 8200262462
    Generatornummer : 8200660029
    Generatornummer : 8200660035
    Generatornummer : 8200692869
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    385,00 kr.
    473,75 kr.
    (308,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 473,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 15239009228

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : FG15T079
    Generatornummer : Valeo 440264
    Producentinfo : für Generator 150A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.153,75 kr.
    1.417,50 kr.
    (923,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.417,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6A2390013AA

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Diameter [mm] : 32
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    95,00 kr.
    116,25 kr.
    (76,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 116,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 8423900396B

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,2
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : HITACHI

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    241,25 kr.
    296,25 kr.
    (193,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 296,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 9B23900613F

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 14
    Generatornummer : BMW 12317550469
    Generatornummer : BMW 12317551256
    Generatornummer : BMW 12317555926
    Generatornummer : BMW 12317557789
    Generatornummer : BMW 12317558219
    Generatornummer : BMW 12317560985
    Generatornummer : BMW 12317560986
    Generatornummer : BMW 12317582699
    Generatornummer : BOSCH 121715012
    Generatornummer : BOSCH 121715016
    Generatornummer : BOSCH 121715017
    Generatornummer : BOSCH 121715018

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    486,25 kr.
    597,50 kr.
    (389,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 597,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 5D2390021B8

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    140,00 kr.
    172,50 kr.
    (112,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 172,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : E32390076A9

    Spænding (V) : 14,3
    Generatornummer : SG12B062
    Generatornummer : Valeo 437430+437451
    Udstyrsvariant : für Generatoren 120A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    853,75 kr.
    1.048,75 kr.
    (683,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.048,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : CF239005865

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 14,5
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60672342
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60673305
    Generatornummer : BOSCH 124515087
    Generatornummer : BOSCH 124515090
    Generatornummer : BOSCH 124615002
    Generatornummer : BOSCH 124615027
    Generatornummer : BOSCH 986041930
    Generatornummer : CITROEN 57054F
    Generatornummer : CITROEN 5705AA
    Generatornummer : CITROEN 96217914
    Generatornummer : CITROEN 96408787
    Generatornummer : FIAT 71716671

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    297,50 kr.
    366,25 kr.
    (238,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 366,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : CF239004428

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : 63300010
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : MAGNETI MARELLI

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    107,50 kr.
    132,50 kr.
    (86,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 132,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 0C2390004C8

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    355,00 kr.
    436,25 kr.
    (284,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 436,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F723900548F

    Generatornummer : 124525113
    Generatornummer : 124525114
    Generatornummer : 124525115
    Generatornummer : 124525116
    Generatornummer : 124525187
    Generatornummer : 124525188
    Generatornummer : 124525200
    Generator-ladestrøm [A] : 140

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    626,25 kr.
    768,75 kr.
    (501,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 768,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 062390068F2

    Spænding (V) : 14,1
    Generatornummer : SG15S019+TG12C013
    Generatornummer : TG7S012+TG9C013
    Generatornummer : Valeo 437432+437448
    Generatornummer : Valeo 440063+437453

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.365,00 kr.
    1.677,50 kr.
    (1.092,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.677,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 6D21700017F

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,65
    Udvendig diameter [mm] : 55

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 22239009771

    Spænding (V) : 14
    Producentinfo : Generator 150/180A
    Generatornummer : TG 17C054
    Generatornummer : TG16C010+TG16C014
    Generatornummer : TG17C020+TG17C023
    Generatornummer : TG17C024+TG17C039
    Generatornummer : TG17C040+TG17C044
    Generatornummer : Valeo 437507+437527
    Generatornummer : Valeo 437528+437542
    Generatornummer : Valeo 440039+440184

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    865,00 kr.
    1.062,50 kr.
    (692,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.062,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 982170029ED

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Bredde 1 [mm] : 48,4
    Bredde 2 [mm] : 51,9
    Tykkelse [mm] : 52
    Højde [mm] : 52,3
    Udvendig diameter [mm] : 55
    Sporantal : 8
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    375,00 kr.
    460,00 kr.
    (300,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 460,00 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 4A2170016B1

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 39
    Udvendig diameter [mm] : 55
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 1D239002051

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 24
    Diameter [mm] : 28
    Driftsspænding [V] : 28,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    113,75 kr.
    140,00 kr.
    (91,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 140,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 8E239010098

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG8C018
    Generatornummer : TG8S019 + TG8S024
    Generatornummer : Valeo 437543+440074
    Udstyrsvariant : für Generatoren 80A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    770,00 kr.
    946,25 kr.
    (616,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 946,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 3421700073D

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 42
    Sporantal : 6
    Udvendig diameter [mm] : 61
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    363,75 kr.
    446,25 kr.
    (291,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 446,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 182390035D7

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    390,00 kr.
    478,75 kr.
    (312,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 478,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : EA2390080C4

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG10B013
    Generatornummer : TG15C020+022+054
    Generatornummer : TG9B026+028
    Generatornummer : Valeo 437471+437472
    Generatornummer : Valeo 437550+437584
    Generatornummer : Valeo 440017

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    923,75 kr.
    1.135,00 kr.
    (739,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.135,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 622390019DE

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 24
    Diameter [mm] : 28
    Driftsspænding [V] : 28,0
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    121,25 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 836

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 84