0 Vare(r) = 0,00 kr.
Søg nummerplade
Søg mærke
 
 

Bilgenerator | - Køb | generator billigt online

Slå til nu, hvis du mangler | Generator til din bil. Vi har alt, hvad du måtte ønske af Generator til din | bil og vi leverer fra dag til dag på alle lagervarer. Kvaliteten er i top og priserne i bund. Alt hvad du søger af batterier, generatorer, kontakter, relæer, lambdasoner, motorstyring, sensorer, tændingssystemer, ventilatorer og meget andet til |, så bestil nyt her! Det er nemt, hurtigt og effektivt at handle kvalitetsautodele og reservedele hos CM Carparts. Bestil dele til din | bil idag så kører det hurtigt for dig igen.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


1 til 25 af 1265

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 127
  1. Elparts

    Generator

    Varenr.: 643248955039

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 55
    Remskiver-Ø [mm] : 65
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    1.993,75 kr.
    (1.595,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.448,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. JP-Group

    Generator

    Varenr.: 5F339010200938

    Spænding (V) : 12
    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.623,75 kr.
    (2.099,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.222,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Varenr.: CF239005865

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 14,5
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60672342
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60673305
    Generatornummer : BOSCH 124515087
    Generatornummer : BOSCH 124515090
    Generatornummer : BOSCH 124615002
    Generatornummer : BOSCH 124615027
    Generatornummer : BOSCH 986041930
    Generatornummer : CITROEN 57054F
    Generatornummer : CITROEN 5705AA
    Generatornummer : CITROEN 96217914
    Generatornummer : CITROEN 96408787
    Generatornummer : FIAT 71716671

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 2-4 hverdage
    297,50 kr.
    (238,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 366,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Elparts

    Generator

    Varenr.: 2032038940E4

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 4
    Remskiver-Ø [mm] : 56
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.157,50 kr.
    (2.526,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.878,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Elparts

    Generator

    Varenr.: 04324375283A

    Fastgørelsesmåde : Flangemontering
    Remskiver : Med friløbsremskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 180
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 66

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    5.582,50 kr.
    (4.466,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 6.858,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Elparts

    Generator

    Varenr.: A432468017B5

    Remskiver : med remskive

    Generator-ladestrøm [A] : 115
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 63
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.236,25 kr.
    (2.589,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.975,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. JP-Group

    Generator

    Varenr.: BE11901041005B

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 150
    Remskiver-Ø [mm] : 56
    Sporantal : 6

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    UDSOLGT (ca. 3-4 uger)
    2.475,00 kr.
    (1.980,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.040,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Elparts

    Generator

    Varenr.: FF320341701D

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 78
    Generator-ladestrøm [A] : 80
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.155,00 kr.
    (1.724,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.647,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Elparts

    Generator

    Varenr.: 69320358203A

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 78
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.238,75 kr.
    (1.791,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.750,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7132036770FA

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 70
    Generator-ladestrøm [A] : 80
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.708,75 kr.
    (2.167,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.327,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Elparts

    Generator

    Varenr.: DC3203833012

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 105
    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 61
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.796,25 kr.
    (2.237,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.435,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7932039000A3

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 140
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.898,75 kr.
    (2.319,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.561,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Elparts

    Generator

    Varenr.: 5E3203910032

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.192,50 kr.
    (1.754,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.693,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Elparts

    Generator

    Varenr.: 4B320392205F

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 63
    Generator-ladestrøm [A] : 70
    Position/grad : li 65

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.277,50 kr.
    (1.822,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.798,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0D32039431FE

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 51
    Generator-ladestrøm [A] : 95
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.422,50 kr.
    (1.938,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.976,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Elparts

    Generator

    Varenr.: 883203965019

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 140
    Remskiver-Ø [mm] : 46
    Sporantal : 7
    Position/grad : re 33

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    5.213,75 kr.
    (4.171,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 6.405,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Elparts

    Generator

    Varenr.: F032039831A8

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 54
    Generator-ladestrøm [A] : 95
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.668,75 kr.
    (2.135,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.278,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Elparts

    Generator

    Varenr.: CA320403800B

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 53
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.467,50 kr.
    (1.974,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.032,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7C3204039070

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.846,25 kr.
    (2.277,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.497,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0432041080C1

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 70
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.378,75 kr.
    (1.903,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.922,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0E32041190F5

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.457,50 kr.
    (1.966,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.018,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Elparts

    Generator

    Varenr.: 1932041361E4

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 100
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 45
    Sporantal : 7
    Position/grad : re 30

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.623,75 kr.
    (2.099,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.222,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Elparts

    Generator

    Varenr.: C932041810DD

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 49
    Sporantal : 6
    Position/grad : li 85

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.796,25 kr.
    (2.237,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.435,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Elparts

    Generator

    Varenr.: 1132044841C2

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 53
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.852,50 kr.
    (2.282,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.505,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Elparts

    Generator

    Varenr.: 8532046130A3

    Fastgørelsesmåde : Flangemontering
    Remskiver : Med friløbsremskive

    Generator-ladestrøm [A] : 110
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 49
    Sporantal : 6

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.216,25 kr.
    (2.573,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.951,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 1265

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 127