Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Motor, gear og koblingsdele til alle biler. Bedst og billigst.

Ingen bil uden motor, gear og kobling. Her finder du et gigantisk udvalg af alt, hvad hjertet kan begære; bundkar, generatorer, kobling, kontakter, relæer, ophæng til motor og gear, motorstyring, remme, sensorer, tændingssystem og meget meget mere. Så er der knas med koblingen, vrøvl med motoren eller grus i gearet, er det her, du finder hjælp – og alle de reservedele, du kunne forestille dig. Så bestil i dag!

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Motor, Gear & Kobling og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


17500 Vare

  1. Metzger

    Polantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    188,75 kr.
    231,25 kr.
    (151,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 231,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Kølevæske temperatursensor

    Vare No . : 9B090515980

    Farve : sort
    Yderligere info : med pakning

    Husdiameter [mm] : 20
    Polantal : 4

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    121,25 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : A56PK146831

    Længde [mm] : 1468
    Sporantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    142,50 kr.
    175,00 kr.
    (114,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 175,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Kølevæske temperatursensor

    Vare No . : CD09052768A

    Husfarve : brun
    Sensortype : NTC

    Nøglespændvidde : 19
    Polantal : 2
    Gevindmål : M 12x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    140,00 kr.
    172,50 kr.
    (112,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 172,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    MAP sensor / Ladetrykssensor

    Vare No . : 04090612656

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    340,00 kr.
    417,50 kr.
    (272,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 417,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : 0B088009797

    Tændspole : inkl. tændrørshætte

    Antal ind-/udgange : 1
    Polantal : 3
    Nødvendigt antal : 4

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    490,00 kr.
    602,50 kr.
    (392,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 602,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Olietrykskontakt

    Vare No . : 9D091001641

    Farve : sort
    Hustype : uden hus
    Yderligere info : med pakninger

    Skiftetryk [bar] : 0,29-0,53
    Polantal : 1
    Gevindmål : M 14x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    43,75 kr.
    53,75 kr.
    (35,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 53,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Lejeart : Gummimetalleje
    Monteringsside : højre foraksel
    Monteringsside : venstre foraksel
    Monteringsside : oppe

    Indvendig diameter [mm] : 22
    Udvendig diameter [mm] : 64

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    280,00 kr.
    345,00 kr.
    (224,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 345,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Luftmængdemåler

    Vare No . : ED089101387

    Ny del
    Returnering af gamle dele ikke nødvendig

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    2.006,25 kr.
    2.465,00 kr.
    (1.605,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.465,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : 8508804039E

    Yderligere info : med holder

    Polantal : 3

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    822,50 kr.
    1.011,25 kr.
    (658,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.011,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Motorophæng (venstre)

    Vare No . : FB8053637A4

    Monteringsside : venstre

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    113,75 kr.
    140,00 kr.
    (91,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 140,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 7DPK1360
    Længde [mm] : 1360
    Sporantal : 7

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    232,35 kr.
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Lejeart : Gummimetalleje
    Monteringsside : højre foraksel
    Monteringsside : venstre foraksel
    Styretøjstype : til bærearm

    Nødvendigt antal : 1
    Indvendig diameter [mm] : 12
    Udvendig diameter 1 [mm] : 41
    Udvendig diameter [mm] : 48

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    131,25 kr.
    161,25 kr.
    (105,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 161,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Gasspjældhus

    Vare No . : 1908920921C

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    2.997,50 kr.
    3.682,50 kr.
    (2.398,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.682,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Produktinfo : med låg

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    208,75 kr.
    256,25 kr.
    (167,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 256,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 3A5PK1340D8

    Længde [mm] : 1340
    Sporantal : 5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    182,50 kr.
    223,75 kr.
    (146,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 223,75 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Tomgangsventil, lufttilførsel

    Vare No . : 950908029B7

    Driftsart : elektrisk

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    792,50 kr.
    973,75 kr.
    (634,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 973,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : AC0880105A0

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    366,25 kr.
    450,00 kr.
    (293,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 450,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Indsugningstemperatur sensor

    Vare No . : 5C0905075C2

    Farve : sort

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    180,00 kr.
    221,25 kr.
    (144,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 221,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : FA6PK19209E

    Længde [mm] : 1920
    Sporantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    148,75 kr.
    183,75 kr.
    (119,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 183,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : EA21700042D

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 35
    Sporantal : 5
    Udvendig diameter [mm] : 61
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    328,75 kr.
    403,75 kr.
    (263,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 403,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Husfarve : sort

    Polantal : 3
    Kabellængde [mm] : 720

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    445,00 kr.
    546,25 kr.
    (356,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 546,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : E50880418AF

    Polantal : 3

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    523,75 kr.
    642,50 kr.
    (419,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 642,50 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 9B23900613F

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 14
    Generatornummer : BMW 12317550469
    Generatornummer : BMW 12317551256
    Generatornummer : BMW 12317555926
    Generatornummer : BMW 12317557789
    Generatornummer : BMW 12317558219
    Generatornummer : BMW 12317560985
    Generatornummer : BMW 12317560986
    Generatornummer : BMW 12317582699
    Generatornummer : BOSCH 121715012
    Generatornummer : BOSCH 121715016
    Generatornummer : BOSCH 121715017
    Generatornummer : BOSCH 121715018

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    486,25 kr.
    597,50 kr.
    (389,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 597,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Kølevæske temperatursensor

    Vare No . : 100905165C2

    Farve : grå

    Polantal : 2
    Gevindmål : 3/8x18 NPTF

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    121,25 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 17500

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 1750