Ferie lukket

Alle ordre vil blive behandlet hurtigst muligt Tirsdag d. 10/12-19

Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Motor, gear og koblingsdele - Reservedele til alle biler - Cm-carparts.dk CM Carparts Aps

Ingen bil uden motor, gear og kobling. Her finder du et gigantisk udvalg af alt, hvad hjertet kan begære; bundkar, generatorer, kobling, kontakter, relæer, ophæng til motor og gear, motorstyring, remme, sensorer, tændingssystem og meget meget mere. Så er der knas med koblingen, vrøvl med motoren eller grus i gearet, er det her, du finder hjælp – og alle de reservedele, du kunne forestille dig. Så bestil i dag!

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Motor, Gear & Kobling og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


17500 Vare

  1. Metzger

    Slange, krumtaphusventilation

    Vare No . : 6C2380014D2

    til original-nummer : 1 337 254 u.w.

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    236,25 kr.
    291,25 kr.
    (189,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 291,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Produktinfo : med låg

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    208,75 kr.
    256,25 kr.
    (167,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 256,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    MAP sensor / Ladetrykssensor

    Vare No . : 810906090C6

    Tryk [Pa] fra : 10000
    Tryk [Pa] op til : 250000
    Polantal : 3

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    385,00 kr.
    473,75 kr.
    (308,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 473,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 3A5PK1340D8

    Længde [mm] : 1340
    Sporantal : 5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    182,50 kr.
    223,75 kr.
    (146,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 223,75 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 1A7PK206104

    Længde [mm] : 2061
    Sporantal : 7

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    385,00 kr.
    473,75 kr.
    (308,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 473,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Luftmængdemåler

    Vare No . : 840891037F9

    Farve : sort

    Ny del
    Returnering af gamle dele ikke nødvendig
    Polantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.067,50 kr.
    1.312,50 kr.
    (854,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.312,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : AC0880105A0

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    366,25 kr.
    450,00 kr.
    (293,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 450,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    670,00 kr.
    822,50 kr.
    (536,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 822,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : FA6PK19209E

    Længde [mm] : 1920
    Sporantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    148,75 kr.
    183,75 kr.
    (119,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 183,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 9B6PK1050S68

    Længde [mm] : 1050
    Sporantal : 6

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    148,75 kr.
    183,75 kr.
    (119,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 183,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 9B23900613F

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 14
    Generatornummer : BMW 12317550469
    Generatornummer : BMW 12317551256
    Generatornummer : BMW 12317555926
    Generatornummer : BMW 12317557789
    Generatornummer : BMW 12317558219
    Generatornummer : BMW 12317560985
    Generatornummer : BMW 12317560986
    Generatornummer : BMW 12317582699
    Generatornummer : BOSCH 121715012
    Generatornummer : BOSCH 121715016
    Generatornummer : BOSCH 121715017
    Generatornummer : BOSCH 121715018

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    486,25 kr.
    597,50 kr.
    (389,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 597,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Koblingskabel

    Vare No . : D7102445E5

    Længde 1/Længde 2 [mm] : 1542/1105

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    177,50 kr.
    218,75 kr.
    (142,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 218,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Husfarve : sort
    Sensortype : Induktiv
    Stikhusform : kantet

    Polantal : 2
    Modstand [ohm] : 700

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    337,50 kr.
    415,00 kr.
    (270,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 415,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Hovedcylinder, kobling

    Vare No . : 36505-014GD6

    Diameter [mm] : 19,05

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    278,75 kr.
    342,50 kr.
    (223,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 342,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 204PK7250C

    Sporantal : 4
    Længde [mm] : 725

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    122,50 kr.
    151,25 kr.
    (98,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 151,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Intercooler slange

    Vare No . : 4D2400110C3

    til original-nummer : 1K0 145 838 AG

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    278,75 kr.
    342,50 kr.
    (223,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 342,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    MAP sensor / Ladetrykssensor

    Vare No . : 1709061321D

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    468,75 kr.
    576,25 kr.
    (375,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 576,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : AA2390027AA

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0121541302
    Generatornummer : 0124325040
    Generatornummer : 0124325045
    Generatornummer : 0124515047
    Generatornummer : 0124515060
    Generatornummer : 0124515131
    Generatornummer : 0124615012
    Generatornummer : 0124615024
    Generatornummer : 0124615044
    Generatornummer : 0124615047
    Generatornummer : 0124615048
    Generatornummer : 0124615049
    Generatornummer : 0124625005
    Generatornummer : 0124625032
    Generatornummer : 0125515048
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    407,50 kr.
    500,00 kr.
    (326,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 500,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Tandremssæt

    Vare No . : AFWM-Z833D9

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    2.435,00 kr.
    2.991,25 kr.
    (1.948,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.991,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Luftmængdemåler

    Vare No . : FF089020220

    Polantal : 4

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    2.912,50 kr.
    3.577,50 kr.
    (2.330,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.577,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    EGR-ventil

    Vare No . : 430892030A9

    Driftsart : pneumatisk

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.276,25 kr.
    1.567,50 kr.
    (1.021,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.567,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Tændspole

    Vare No . : C10880124B6

    Polantal : 3
    Nødvendigt antal : 4

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    626,25 kr.
    768,75 kr.
    (501,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 768,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Parkeringssensor / PDC

    Vare No . : BD090105449

    Overflade : grundet / primet

    Tilslutningsantal : 4

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    340,00 kr.
    417,50 kr.
    (272,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 417,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 996PK81964

    Sporantal : 6
    Længde [mm] : 819

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    110,00 kr.
    135,00 kr.
    (88,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 135,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Kilerem

    Vare No . : 854PK903EEFC

    Sporantal : 4
    Længde [mm] : 903

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    162,50 kr.
    200,00 kr.
    (130,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 200,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 17500

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 1750