Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Generator og tilbehør | - Køb | generator online CM Carparts Aps

Er du irriteret over, at generatoren i din | bil ikke fungerer optimalt? Så har du måske brug for en ny? CM Carparts tilbyder er stort udvalg og gode priser på alt i generator og tilbehør til alle bilmodeller - også til din | bil. Se vores udvalg af starter og tilbehør til din bil her. Klik ind og bestil og du vil opleve CM Carparts gode service og få leveret varer af høj kvalitet. Er det en lagervare leveres den tilmed dag-til-dag. Så bestil bare en ny generator & tilbehør til din | bil i dag! Hurtigt, nemt og enkelt.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


835 Vare

  1. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : B2239009846

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG12C059+TG12C061
    Generatornummer : TG12C120
    Generatornummer : Valeo 440174
    Producentinfo : für Generator 120A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    798,75 kr.
    981,25 kr.
    (639,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 981,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 1A2390005C4

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124325006
    Generatornummer : 0124325007
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,6
    Generatornummer : 2205118
    Generatornummer : 2205119
    Generatornummer : 31100PDAE01
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    410,00 kr.
    503,75 kr.
    (328,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 503,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 622390019DE

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 24
    Diameter [mm] : 28
    Driftsspænding [V] : 28,0
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    121,25 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F62390064D3

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Spænding på [V] : 10,6
    til spænding [V] : 16
    Generatornummer : BOSCH 120000003
    Generatornummer : BOSCH 120000029
    Generatornummer : BOSCH 121615005
    Generatornummer : BOSCH 121615006
    Generatornummer : BOSCH 121615007
    Generatornummer : BOSCH 121615008
    Generatornummer : BOSCH 121615009
    Generatornummer : BOSCH 121615014
    Generatornummer : BOSCH 121615021
    Generatornummer : BOSCH 121615028
    Generatornummer : BOSCH 121715002
    Generatornummer : BOSCH 121715008
    Generatornummer : BOSCH 121715014
    Generatornummer : BOSCH 121715032

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    498,75 kr.
    613,75 kr.
    (399,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 613,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : FE2390007FF

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    162,50 kr.
    200,00 kr.
    (130,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 200,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6A2390013AA

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Diameter [mm] : 32
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    95,00 kr.
    116,25 kr.
    (76,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 116,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F423900699C

    Spænding (V) : 14,5
    Generatornummer : A14VI22+28+52+53
    Generatornummer : Valeo 437115+437116
    Generatornummer : Valeo 437406+437421
    Udstyrsvariant : für Generatoren 120A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.411,25 kr.
    1.733,75 kr.
    (1.129,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.733,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : DB2390011E0

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0120335006
    Generatornummer : 0120335011
    Generatornummer : 0120335012
    Generatornummer : 0123110007
    Generatornummer : 0123310010
    Generatornummer : 0123310011
    Generatornummer : 0123310012
    Generatornummer : 0123310013
    Generatornummer : 0123310051
    Generatornummer : 0986038710
    Generatornummer : 0986038720
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    140,00 kr.
    172,50 kr.
    (112,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 172,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F02390079AA

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG17C028+030+030B
    Generatornummer : TG17C032+041
    Generatornummer : Valeo 437539+439546
    Generatornummer : Valeo 440053
    Udstyrsvariant : für Generatoren 180A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    812,50 kr.
    997,50 kr.
    (650,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 997,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 38239002308

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,1
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    387,50 kr.
    476,25 kr.
    (310,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 476,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 5D2390021B8

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    140,00 kr.
    172,50 kr.
    (112,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 172,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 82239000353

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0 124 325 024
    Generatornummer : 0 124 325 031
    Generatornummer : 0 124 415 007
    Generatornummer : 0 124 415 014
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,8
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    346,25 kr.
    425,00 kr.
    (277,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 425,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6A239002972

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124325040
    Generatornummer : 0124325045
    Generatornummer : 0124325108
    Generatornummer : 0124325158
    Generatornummer : 0124515048
    Generatornummer : 0124515055
    Generatornummer : 0124515060
    Generatornummer : 0124615008
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,3
    Producentinfo : BOSCH
    Generatornummer : am KFZ ermitteln!

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    355,00 kr.
    436,25 kr.
    (284,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 436,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : AA239003766

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 10479914
    Generatornummer : 10479923
    Generatornummer : 10479947
    Generatornummer : 10479955
    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,7
    Generatornummer : 3493814
    Generatornummer : 3493823
    Generatornummer : 3493847
    Generatornummer : 3493855
    Generatornummer : 6204002
    Generatornummer : 6204006
    Generatornummer : 6204007
    Generatornummer : 6204008
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : DELCO
    Generatornummer : QY6J5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    107,50 kr.
    132,50 kr.
    (86,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 132,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : F723900548F

    Generatornummer : 124525113
    Generatornummer : 124525114
    Generatornummer : 124525115
    Generatornummer : 124525116
    Generatornummer : 124525187
    Generatornummer : 124525188
    Generatornummer : 124525200
    Generator-ladestrøm [A] : 140

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    626,25 kr.
    768,75 kr.
    (501,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 768,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 55239009928

    Spænding (V) : 14,5
    Generatornummer : SG15S018
    Generatornummer : SG15S06

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    453,75 kr.
    557,50 kr.
    (363,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 557,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 6E2390103CE

    Spænding (V) : 14

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    337,50 kr.
    415,00 kr.
    (270,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 415,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 22239009771

    Spænding (V) : 14
    Producentinfo : Generator 150/180A
    Generatornummer : TG 17C054
    Generatornummer : TG16C010+TG16C014
    Generatornummer : TG17C020+TG17C023
    Generatornummer : TG17C024+TG17C039
    Generatornummer : TG17C040+TG17C044
    Generatornummer : Valeo 437507+437527
    Generatornummer : Valeo 437528+437542
    Generatornummer : Valeo 440039+440184

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    865,00 kr.
    1.062,50 kr.
    (692,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.062,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 6D21700017F

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,65
    Udvendig diameter [mm] : 55

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 7621700216B

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 33,6
    Udvendig diameter [mm] : 53,3
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    315,00 kr.
    387,50 kr.
    (252,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 387,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 7121700237D

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 36,1
    Udvendig diameter [mm] : 59
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    545,00 kr.
    670,00 kr.
    (436,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 670,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 5321700090B

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 39,15
    Udvendig diameter [mm] : 55
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    392,50 kr.
    481,25 kr.
    (314,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 481,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 1D239002051

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 24
    Diameter [mm] : 28
    Driftsspænding [V] : 28,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    113,75 kr.
    140,00 kr.
    (91,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 140,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 3421700073D

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 42
    Sporantal : 6
    Udvendig diameter [mm] : 61
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    363,75 kr.
    446,25 kr.
    (291,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 446,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : E52390062C3

    Spænding på [V] : 14,2

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    271,25 kr.
    333,75 kr.
    (217,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 333,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 835

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 84