Indkøbskurv
0 Vare(r) = 0,00 kr.

Søg nummerplade

- eller -

Søg via mærke

 
 

Generator og tilbehør | - Køb | generator online CM Carparts Aps

Er du irriteret over, at generatoren i din | bil ikke fungerer optimalt? Så har du måske brug for en ny? CM Carparts tilbyder er stort udvalg og gode priser på alt i generator og tilbehør til alle bilmodeller - også til din | bil. Se vores udvalg af starter og tilbehør til din bil her. Klik ind og bestil og du vil opleve CM Carparts gode service og få leveret varer af høj kvalitet. Er det en lagervare leveres den tilmed dag-til-dag. Så bestil bare en ny generator & tilbehør til din | bil i dag! Hurtigt, nemt og enkelt.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


835 Vare

  1. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : EA23900419A

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,0
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : MAGNETI MARELLI

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    337,50 kr.
    415,00 kr.
    (270,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 415,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 1E23900959A

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : 440208+440243
    Generatornummer : 440428+440468
    Generatornummer : TG14C018+TG14C020
    Generatornummer : TG14C041+TG14C043
    Producentinfo : für Generator 140A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    941,25 kr.
    1.156,25 kr.
    (753,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.156,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : D3239010405

    Spænding (V) : 14,5
    Udstyrsvariant : für Ladestrom 90A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    355,00 kr.
    436,25 kr.
    (284,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 436,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 2A2390082E9

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG7S015+016
    Generatornummer : SG8B021+022
    Generatornummer : SG9B063+064+066
    Generatornummer : SG9B067
    Generatornummer : TG9B024
    Generatornummer : Valeo 437355+437356
    Generatornummer : Valeo 437460+437461

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    798,75 kr.
    981,25 kr.
    (639,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 981,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 2E23900789F

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG17C041-TG17C061
    Generatornummer : Valeo 440057-440176
    Udstyrsvariant : für Generatoren 180A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.137,50 kr.
    1.397,50 kr.
    (910,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.397,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 9421700170C

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,2
    Sporantal : 6
    Udvendig diameter [mm] : 73
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    495,00 kr.
    607,50 kr.
    (396,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 607,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 95217000553

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 40,65
    Sporantal : 5
    Udvendig diameter [mm] : 56
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : E423900361F

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : 2542851
    Generatornummer : 2542851A
    Generatornummer : 2542861
    Generatornummer : 2542884
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Generatornummer : SG10B021
    Generatornummer : SG7S014
    Generatornummer : SG7S024
    Generatornummer : SG8B020
    Producentinfo : VALEO

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    437,50 kr.
    537,50 kr.
    (350,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 537,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : 532170024DE

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 44,5
    Udvendig diameter [mm] : 60
    Sporantal : 7
    Gevindmål : M16

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    341,25 kr.
    420,00 kr.
    (273,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 420,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : BD23900337C

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 1042103511
    Generatornummer : 1042103512
    Generatornummer : 1042103521
    Generatornummer : 1042103531
    Generatornummer : 1042103630
    Generatornummer : 1042103762
    Generatornummer : 1042104640
    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,2
    Generatornummer : 3M5T10300YD
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : NIPPON DENSO
    Stiktype-ID : Pinbelegung AS-RC-LI
    Producentinfo : nicht Smart-Charge

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    306,25 kr.
    376,25 kr.
    (245,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 376,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Generator friløbskobling

    Vare No . : DA2170015BC

    Indvendig diameter [mm] : 17
    Højde [mm] : 35,6
    Udvendig diameter [mm] : 56
    Sporantal : 6
    Gevindmål : M16x1,5

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    433,75 kr.
    532,50 kr.
    (347,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 532,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 0F23901077E

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : TG15C057C
    Generatornummer : TG15C121+TG15C057B
    Generatornummer : Valeo 437545+439552

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    770,00 kr.
    946,25 kr.
    (616,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 946,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 7023901050C

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG15S017+SG15S025
    Generatornummer : Valeo 437407+437436
    Producentinfo : für Generator 150A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    970,00 kr.
    1.191,25 kr.
    (776,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.191,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : BA23900228B

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    556,25 kr.
    683,75 kr.
    (445,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 683,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 02239007101

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG012b072+081+089
    Generatornummer : SG12B052+055+068+071
    Generatornummer : SG12B096+098+105
    Generatornummer : SG12B109+110+123
    Generatornummer : SG9B053+089+108
    Generatornummer : TG11C010+011+022
    Generatornummer : TG11C061+063+064
    Generatornummer : TG11c027+034+049
    Generatornummer : TG8S019+025
    Generatornummer : Valeo 437112+746001
    Generatornummer : Valeo 437423+437208
    Generatornummer : Valeo 437424+437439
    Generatornummer : Valeo 437434+440036
    Generatornummer : Valeo 437437+437361
    Generatornummer : Valeo 437558+437543
    Generatornummer : Valeo 437559+440056
    Generatornummer : Valeo 746026+746096
    Generatornummer : Valeo 746097

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    798,75 kr.
    981,25 kr.
    (639,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 981,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 512390008D4

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    113,75 kr.
    140,00 kr.
    (91,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 140,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : B6239003899

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,0
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : FORD VISTEON

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    376,25 kr.
    462,50 kr.
    (301,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 462,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : A023900286B

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124525049
    Generatornummer : 0124525084
    Generatornummer : 0124525135
    Generatornummer : 0124525136
    Generatornummer : 0124525141
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : 8200262462
    Generatornummer : 8200660029
    Generatornummer : 8200660035
    Generatornummer : 8200692869
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    385,00 kr.
    473,75 kr.
    (308,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 473,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : BF239008150

    Spænding (V) : 14
    Generatornummer : SG9B037+038
    Generatornummer : Valeo 436732+437114
    Udstyrsvariant : für Generatoren 90A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    755,00 kr.
    927,50 kr.
    (604,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 927,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 7E239001454

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Diameter [mm] : 28
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    87,50 kr.
    107,50 kr.
    (70,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 107,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 462390084FB

    Spænding (V) : 14,5
    Generatornummer : TG15C012 + TG15C038
    Generatornummer : Valeo 437417
    Generatornummer : Valeo 437452+437487
    Udstyrsvariant : für Generatoren 150A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    770,00 kr.
    946,25 kr.
    (616,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 946,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 3B239002470

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Generatornummer : 0124525034
    Generatornummer : 0124525035
    Nominel spænding [V] : 12
    Diameter [mm] : 14
    Driftsspænding [V] : 14,4
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : BOSCH

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    427,50 kr.
    525,00 kr.
    (342,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 525,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 8423900396B

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,2
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : HITACHI

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    241,25 kr.
    296,25 kr.
    (193,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 296,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : 17239005745

    Spænding på [V] : 14,3
    Producentinfo : Bosch
    Udstyrsvariant : Gener.Ladestrom 120A

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    363,75 kr.
    446,25 kr.
    (291,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 446,25 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Generatorregulator

    Vare No . : DD239004639

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 12
    Driftsspænding [V] : 14,5
    Generatornummer : Am KFZ ermitteln!
    Producentinfo : VALEO

    Kvalitet : A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
     
     
    Levering:
    2-4 hverdage
    212,50 kr.
    261,25 kr.
    (170,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 261,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 835

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 84