0 Vare(r) = 0,00 kr.
Søg nummerplade
Søg mærke
 
 

Generator og tilbehør | - Køb | generator online

Er du irriteret over, at generatoren i din | bil ikke fungerer optimalt? Så har du måske brug for en ny? CM Carparts tilbyder er stort udvalg og gode priser på alt i generator og tilbehør til alle bilmodeller - også til din | bil. Se vores udvalg af starter og tilbehør til din bil her. Klik ind og bestil og du vil opleve CM Carparts gode service og få leveret varer af høj kvalitet. Er det en lagervare leveres den tilmed dag-til-dag. Så bestil bare en ny generator & tilbehør til din | bil i dag! Hurtigt, nemt og enkelt.

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Generator & tilbehør og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


1 til 25 af 1261

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 127
  1. Elparts

    Generator

    Varenr.: 643248955039

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 55
    Remskiver-Ø [mm] : 65
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    1.993,75 kr.
    (1.595,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.448,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. JP-Group

    Generator

    Varenr.: 5F339010200938

    Spænding (V) : 12
    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.623,75 kr.
    (2.099,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.222,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Generatorregulator

    Varenr.: CF239005865

    Generatortype : Generatorregulator negativ regulerende

    Nominel spænding [V] : 14,5
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60672342
    Generatornummer : ALFA ROMEO 60673305
    Generatornummer : BOSCH 124515087
    Generatornummer : BOSCH 124515090
    Generatornummer : BOSCH 124615002
    Generatornummer : BOSCH 124615027
    Generatornummer : BOSCH 986041930
    Generatornummer : CITROEN 57054F
    Generatornummer : CITROEN 5705AA
    Generatornummer : CITROEN 96217914
    Generatornummer : CITROEN 96408787
    Generatornummer : FIAT 71716671

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 2-4 hverdage
    297,50 kr.
    (238,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 366,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Elparts

    Generator

    Varenr.: 2032038940E4

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 4
    Remskiver-Ø [mm] : 56
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.157,50 kr.
    (2.526,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.878,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  5. Elparts

    Generator

    Varenr.: 04324375283A

    Fastgørelsesmåde : Flangemontering
    Remskiver : Med friløbsremskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 180
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 66

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    5.582,50 kr.
    (4.466,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 6.858,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Elparts

    Generator

    Varenr.: A432468017B5

    Remskiver : med remskive

    Generator-ladestrøm [A] : 115
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 63
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.236,25 kr.
    (2.589,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.975,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. JP-Group

    Generator

    Varenr.: BE11901041005B

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 150
    Remskiver-Ø [mm] : 56
    Sporantal : 6

    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    UDSOLGT (ca. 3-4 uger)
    2.475,00 kr.
    (1.980,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.040,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Elparts

    Generator

    Varenr.: FF320341701D

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 78
    Generator-ladestrøm [A] : 80
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.155,00 kr.
    (1.724,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.647,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Elparts

    Generator

    Varenr.: 69320358203A

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 78
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.238,75 kr.
    (1.791,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.750,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7132036770FA

    Remskiver : med remskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 70
    Generator-ladestrøm [A] : 80
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.708,75 kr.
    (2.167,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.327,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Elparts

    Generator

    Varenr.: DC3203833012

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 105
    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 61
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.796,25 kr.
    (2.237,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.435,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7932039000A3

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 140
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.898,75 kr.
    (2.319,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.561,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Elparts

    Generator

    Varenr.: 5E3203910032

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.192,50 kr.
    (1.754,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.693,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  14. Elparts

    Generator

    Varenr.: 4B320392205F

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 6
    Remskiver-Ø [mm] : 63
    Generator-ladestrøm [A] : 70
    Position/grad : li 65

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.277,50 kr.
    (1.822,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.798,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0D32039431FE

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 51
    Generator-ladestrøm [A] : 95
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.422,50 kr.
    (1.938,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.976,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Elparts

    Generator

    Varenr.: 883203965019

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Generator-ladestrøm [A] : 140
    Remskiver-Ø [mm] : 46
    Sporantal : 7
    Position/grad : re 33

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    5.213,75 kr.
    (4.171,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 6.405,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  17. Elparts

    Generator

    Varenr.: F032039831A8

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 54
    Generator-ladestrøm [A] : 95
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.668,75 kr.
    (2.135,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.278,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Elparts

    Generator

    Varenr.: CA320403800B

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 53
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.467,50 kr.
    (1.974,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.032,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Elparts

    Generator

    Varenr.: 7C3204039070

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 50
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.846,25 kr.
    (2.277,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.497,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0432041080C1

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 70
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.378,75 kr.
    (1.903,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 2.922,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Elparts

    Generator

    Varenr.: 0E32041190F5

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 52
    Sporantal : 6
    Generator-ladestrøm [A] : 90
    Position/grad : li 60

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.457,50 kr.
    (1.966,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.018,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Elparts

    Generator

    Varenr.: 1932041361E4

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 100
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 45
    Sporantal : 7
    Position/grad : re 30

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.623,75 kr.
    (2.099,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.222,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Elparts

    Generator

    Varenr.: C932041810DD

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 49
    Sporantal : 6
    Position/grad : li 85

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.796,25 kr.
    (2.237,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.435,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Elparts

    Generator

    Varenr.: 1132044841C2

    Remskiver : med multi-V-remsskive

    Generator-ladestrøm [A] : 120
    Spænding (V) : 14
    Sporantal : 5
    Remskiver-Ø [mm] : 53
    Position/grad : li 95

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    2.852,50 kr.
    (2.282,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.505,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Elparts

    Generator

    Varenr.: 8532046130A3

    Fastgørelsesmåde : Flangemontering
    Remskiver : Med friløbsremskive

    Generator-ladestrøm [A] : 110
    Spænding (V) : 14
    Remskiver-Ø [mm] : 49
    Sporantal : 6

    Kvalitet: Original Kvalitet
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    Fjernlager 4-6 hverdage
    3.216,25 kr.
    (2.573,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 3.951,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

1 til 25 af 1261

Side:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 127