0 Vare(r) = 0,00 kr.
 
 
Søg nummerplade
Søg mærke
 
 

Motor, gear og koblingsdele til alle biler. Bedst og billigst.

Ingen bil uden motor, gear og kobling. Her finder du et gigantisk udvalg af alt, hvad hjertet kan begære; bundkar, generatorer, kobling, kontakter, relæer, ophæng til motor og gear, motorstyring, remme, sensorer, tændingssystem og meget meget mere. Så er der knas med koblingen, vrøvl med motoren eller grus i gearet, er det her, du finder hjælp – og alle de reservedele, du kunne forestille dig. Så bestil i dag!

Indtast din nummerplade herover eller vælg bil i menuen til venstre for at se præcis hvilke Motor, Gear & Kobling og andre reservedele, som passer til netop din bil. Vi forhandler udelukkende kvalitetsdele med en af markedets laveste returprocenter.


91 til 115 af 17500

Side:
  1. 1
  2. ...
  3. 8
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. ...
  9. 1750
  1. Metzger

    Olietrykskontakt

    Varenr.: EB09100546A

    Farve : sort
    Produktinfo : med kabel

    Skiftetryk [bar] : 1,40
    Gevindmål : M10x1

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    92,50 kr.
    (74,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 113,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  2. Metzger

    Bremse-/køredynamik : til køretøjer med ESP

    Højde [mm] : 33
    Bredde [mm] : 80
    Længde [mm] : 80

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    751,25 kr.
    (601,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 922,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  3. Metzger

    Ophæng, bærearm (front, venstre)

    Varenr.: 7452013301A9

    Lejeart : Gummimetalleje
    Monteringsside : venstre foraksel
    Monteringsside : foran
    Styretøjstype : til bærearm

    Nødvendigt antal : 1
    Diameter 1 [mm] : 20,9
    Modsatte side : 52013102

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    87,50 kr.
    (70,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 107,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  4. Metzger

    Omdrejningssensor

    Varenr.: 6909090605D

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    348,75 kr.
    (279,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 427,50 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  5. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 343PK648F0

    Sporantal : 3
    Længde [mm] : 648

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  6. Metzger

    Tændspole

    Varenr.: 97088017171

    Nødvendigt antal : 4
    Polantal : 4

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.061,25 kr.
    (849,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.303,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  7. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: A56PK146831

    Længde [mm] : 1468
    Sporantal : 6

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    142,50 kr.
    (114,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 175,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  8. Metzger

    Bankesensor

    Varenr.: 6B0907037BF

    Polantal : 3
    Kabellængde [mm] : 450

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    337,50 kr.
    (270,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 415,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  9. Metzger

    Parkeringssensor / PDC (bag)

    Varenr.: DA0901066DE

    Monteringsside : bag
    Sensortype : Ultralydsensor

    Mængde : 2
    Polantal : 3

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    335,00 kr.
    (268,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 411,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  10. Metzger

    Intercooler slange

    Varenr.: F624000209A

    til original-nummer : 7L6 145 822 B

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    1.140,00 kr.
    (912,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.401,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  11. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 965PK94169

    Sporantal : 5
    Længde [mm] : 941

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  12. Metzger

    Tændingsmodul

    Varenr.: 480882015B5

    Køretøjstilbehør : til køretøjer med strømfordeler

    Polantal : 5

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    427,50 kr.
    (342,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 525,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  13. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 7DPK1360
    Længde [mm] : 1360
    Sporantal : 7

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    232,35 kr.
    Se Fragtpris
  14. Metzger

    Lejeart : Gummimetalleje
    Monteringsside : højre foraksel
    Monteringsside : på indersiden
    Monteringsside : venstre foraksel
    Styretøjstype : til bærearm

    Nødvendigt antal : 1
    Indvendig diameter [mm] : 10
    Udvendig diameter [mm] : 35
    Højde [mm] : 52

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    63,75 kr.
    (51,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 78,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  15. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 3D7PK16058C

    Længde [mm] : 1605
    Sporantal : 7

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    168,75 kr.
    (135,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 207,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  16. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 3A5PK1340D8

    Længde [mm] : 1340
    Sporantal : 5

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    182,50 kr.
    (146,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 223,75 kr.
    Du sparer 18%
    Se Fragtpris
  17. Metzger

    Tomgangsventil, lufttilførsel

    Varenr.: 6B0908024B7

    Driftsart : elektrisk

    Producentinfo : Motorbauart ECO

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    970,00 kr.
    (776,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.191,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  18. Metzger

    Intercooler slange

    Varenr.: 782400129A0

    til original-nummer : 3C0 145 838 D

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    378,75 kr.
    (303,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 465,00 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  19. Metzger

    Kølevæske temperatursensor

    Varenr.: 020905016FE

    Husfarve : hvid
    Yderligere info : med pakning

    Polantal : 2

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    98,75 kr.
    (79,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 121,25 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  20. Metzger

    Sensortype : Induktiv

    Kabellængde [mm] : 180
    Polantal : 3
    Modstand [ohm] : 900

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    542,50 kr.
    (434,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 667,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  21. Metzger

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    267,50 kr.
    (214,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 328,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  22. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: FA6PK19209E

    Længde [mm] : 1920
    Sporantal : 6

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    148,75 kr.
    (119,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 183,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  23. Metzger

    Kilerem

    Varenr.: 9B6PK1050S68

    Længde [mm] : 1050
    Sporantal : 6

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    148,75 kr.
    (119,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 183,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  24. Metzger

    Bremse-/køredynamik : til køretøjer med ESP

    til original-nummer : 906 542 42 18

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    848,75 kr.
    (679,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 1.043,75 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris
  25. Metzger

    Generatorregulator

    Varenr.: 9B23900613F

    Generatortype : Generatorregulator positiv regulerende

    Nominel spænding [V] : 14
    Generatornummer : BMW 12317550469
    Generatornummer : BMW 12317551256
    Generatornummer : BMW 12317555926
    Generatornummer : BMW 12317557789
    Generatornummer : BMW 12317558219
    Generatornummer : BMW 12317560985
    Generatornummer : BMW 12317560986
    Generatornummer : BMW 12317582699
    Generatornummer : BOSCH 121715012
    Generatornummer : BOSCH 121715016
    Generatornummer : BOSCH 121715017
    Generatornummer : BOSCH 121715018

    Kvalitet: A1 / MQSP
    Se Referencenumre
    Passer til
    Levering:
    2-4 hverdage
    486,25 kr.
    (389,00 ex. moms)
    Vejl. markedspris: 597,50 kr.
    Du sparer 19%
    Se Fragtpris

91 til 115 af 17500

Side:
  1. 1
  2. ...
  3. 8
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. ...
  9. 1750